• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2018.
Travanj
21

1. SAJAM CVIJEĆA U BJELOVARU - FLORES

Proteklog vikenda u Bjelovaru po prvi put se održao Sajam cvijeća - Flores u organizaciji Hrvatske udruge poljoprivrednika, a u suradnji s Hrvatskom poljoprivrednom komorom i partnerima Gradom Bjelovarom i Bjelovarsko-bilogorskom županijom.

Prvi Sajam cvijeća tako je u središnjem bjelovarskom parku okupio četrdesetak izlagača, a otvorenju sajmu, a kasnije i njegovu obilasku pridružio se i bjelovarsko-bilogorski župan Damir Bajs.

„Kada govorimo o cvjećarima na području naše županije, županija je pokrovitelj  niza manifestacija, pa tako i ovdje u Bjelovaru Sajmu cvijeća. Danas ono najljepše je veliki broj proizvođača koji su došli ovdje, a i veliki broj Bjelovarčana koji su došli vidjeti što naša županija i naši cvjećari, ali i cvjećari okolnih županija mogu i nude. A mogu i znaju puno, to se vidi po štandovima, po onome što je pred nama, a to je Sajam cvijeća i vjerujem da će mnogi iskoristiti ovu priliku i kupiti nešto za sebe“, naglasio je župan Bajs.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a